KURUMSAL

KURUMSAL

 

Gür İplik Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi  2008 yılında Mehmet Tayfun ÖZKAYA tarafından kurulmuştur.Tekstilde köklü bir geçmişe sahip olan bir ailenin mensubu olan kurucumuz , köklü geçmişin getirdiği tecrübenin yanına gençliğin  dinamizmi ile organizasyon ve yönetim becerilerini de ekleyerek işletmeyi kısa zamanda 50.000 m2 kapalı alanda  750 çalışanı  ile 35 ton/gün  kapasitede  1.sınıf akrilik ve karışımlı iplik üreten dev bir işletme haline getirmiştir. Tecrübe , güçlü sermaye , yeni teknoloji ile desteklenen dinamik bir ekibin bütünleşmesi sonucu doğan Gür İplik San. ve Tic. A.Ş. ; maksimum verim, maksimum kalite , maksimum müşteri memnuniyeti  anlayışıyla istikrarlı bir biçimde pazarını büyütmektedir.Firmamız ; geniş ürün yelpazesi , yüksek  kalitesi  ve esnek üretim organizasyonu sayesinde dünyanın en saygın firmalarına akrilik, yün, polyamide ,polyester ,viskon ve pamuk karışımlı, Nm/5 -Nm/50 aralığında, tek kat , iki kat ya da daha çok katlı iplikler üreterek satış yapmaktadır.

ÇEVREYE DUYARLI ÜRETİM

İplik ve boya İşletmelerimizde yüksek kalitede akrilik elyafı , çevreye dost ve insan sağlığına zararsız kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Üretim şekilleri çile boya , bobin boya ve tow boya’dır.Her aşamada kalite kontrolü yapılarak en kaliteli akrilik ipliği üreten firmamızdan numune ya da ürün fiyatı isteyebilir , her türlü bilgi için bizlerle iletişime gecebilirsiniz.

 

 

1. Organize Sanayi Bölgesi 83105 nolu Cad. No:38-40-42 Şehitkamil / Gaziantep / TURKIYE    Telefon: +90 (342) 337 48 52 • Faks: +90 (342) 337 48 22  • info@guriplik.com

© Copyright 2011/2012 - Gür İplik All Rights Reserved.